Veldvoetbal
U bent hier: Nieuws » 2018 » Grote score tegen Blokzijl.

Grote score tegen Blokzijl.

16-2-2019  sv Ens – Blokzijl

Het was vandaag de wedstrijd tegen Blokzijl, de ploeg die de laatste tijd ook redelijk draait en sinds eind november niet meer verloren had. Ondanks dat de ploeg in de onderste gedeelte staat op de ranglijst, was Ens wel gewaarschuwd. Het weer was vandaag prachtig, en er was genoeg belangstelling langs de lijn. Om 15:00 klinkt het fluitsignaal voor de aftrap. Ens laat Blokzijl de 1e minuten de bal. Maar wanneer Koen Overweg in de 3e minuut de bal krijgt na een mooie aanval, legt hij de bal breed op Tony. Die komt alleen voor de keeper, maar die benut de 100% kans niet. 10 minuten later heeft Koen Koomen de bal halverwege de helft van Blokzijl, hij bedenkt zich niet, en schiet van 20m, maar de keeper redt. Ook Blokzijl komt er nog een keertje uit in de 13e minuut. Als de spits van Blokzijl schiet vanaf randje 16, glijdt Manasse nog voor de bal langs, en via hem kan Frank J de bal vangen. Diezelfde Manasse krijgt 2 minuten later zelf een kans om te scoren, maar na een mooie actie speelt ie zich zelf vrij in de 16, maar zijn schot gaat huize hoog over. Ens komt eindelijk op 1-0 wanneer Tom de bal van achteruit wegwerkt en naar voren knalt. Gijs plukt de bal in de kluts mee, en dendert net als vorige week door de verdediging heen, en tikt de bal achter de keeper in de 20e minuut. De volgende 10 minuten krijgt Ens nog wat kansjes voor de beide Koenen, maar ze krijgen de bal er niet in. Het duurt tot de 33e minuut tot de volgende goal valt. Wanneer Gijs de bal diep speelt op Dennis, die geeft de bal strak voor op Koen O. en hij scoort de 2-0. Als Koen K. de bal op rechts krijgt in de 36e minuut, geeft hij nu de bal strak voor op Dennis, en hij scoort de 3-0. In de 40e minuut krijgt de goed spelende Manasse weer de bal op de rand van de 16, hij gooit er mooie actie uit, haalt uit, maar zijn schot belandt op de paal. Vlak voor rust komt Ens toch nog op 4-0 als Dennis met de bal met een slalom de 16 in loopt. Hij loopt zich uiteindelijk vast, legt de bal terug op Koen K. hij passeert met een schitterend actie 3 verdedigers en scoort de 4-0. Rust, lekker bakkie thee, en proberen de jongens nog wel scherp te houden. Het was een goeie 1e helft, maar er zaten nog wel wat slordigheden in. Ens begint  gelijk na rust scherp, wat resulteert in de 1e kans voor Dennis in de 47e minuut, maar de keeper redt goed. Als Dennis 5 minuten later weer de bal krijgt, trekt hij van rechts naar binnen, hij word uiteindelijk gestuit op 18m van het doel, hij krijgt een vrije trap mee. Hij gaat zelf achter de bal staan, neemt hem goed, maar de keeper redt, in de rebound probeert Koen K de bal er nog in te knallen, maar weer redt de keeper. Ens moet uiteindelijk wachten tot de 57e minuut voor ze weer scoren, Tony mag een vrijetrap nemen na een overtreding op Gijs. Hij gaat achter de bal staan, en schiet simpel de bal langs de muur en de keeper, 5-0. Een minuut later geeft  Tony  met een mooie pass de bal op Dennis, hij loopt alleen op de keeper af, en scoort de 6-0. Even later krijgt Ens weer een vrijetrap, nu geeft Tony de bal voor. Gijs probeert met een achterwaartse kopbal te scoren, maar de keeper redt. Blokzijl komt er in de 2e helft ook niet meer aan te pas. Als de Koen K. nog een keer probeert te scoren wordt zijn schot geblokt door een verdediger van Blokzijl, de bal komt bij Manasse op de punt van 16. hij bedenkt zich niet, en knalt de bal met een streep langs de keeper in de verre hoek in de 73e minuut, 7-0. De resterende speeltijd levert Ens nog wel wat kansjes op, maar er komen geen goals meer. Het blijft 7-0, een mooie verdiende overwinning.  Ens houdt de aansluiting bij HJSC die ook gewonnen hadden. De komende weekenden heeft Ens geen competitie. Volgende week een oefenpot tegen R.K.O., dan een carnavals weekend, weekend van 9 maart uit tegen v.v. Kampen een oefenpot. En dan het weekend van 16 maart speelt Ens weer voor de compitie thuis tegen Beltschutsloot. Tot dan!!

Opstelling: Frank J, Robin (Arjan), Roy (Frank H), Tom, Jurre, Manasse, Gijs, Tony, Koen K, Koen O, Dennis (Jim).


Sponsoren
 • zuidberg
 • baas
 • teqz
 • pbsound
 • sportdorp
 • logo gaslicht
 • fredfeijth
 • cameranu
 • rabobank
 • zuidberg
 • toto
 • ojsport
 • tamek